Oferty pracy dla kadry niemedycznej

Data publikacji
Stanowisko
Miasto
15.07.2019
Recepcjonistka/sekretarka
Katowice

Stanowisko: Recepcjonistka/sekretarka

RECEPCJONISTKA/SEKRETARKA

Nr ref.: RS/AHP/2019

Miejsce pracy: Biuro Obsługi Spółki, Katowice

     Obowiązki:

  • Obsługa recepcji/sekretariatu firmy
  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
  • Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji oraz prowadzenie dziennika korespondencji
  • Sporządzanie i redagowanie pism
  • Prowadzenie i organizacja obiegu dokumentów
  • Obsługa spotkań, narad oraz szkoleń organizowanych w Biurze Obsługi Spółki
  • Kontakty z firmami kurierskimi/ Pocztą Polską
  • Sporządzanie zapotrzebowania na materiały biurowe i artykuły spożywcze

 Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowany status: studentka studiów zaocznych)
  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra obsługa programów MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikacja, umiejętność współpracy)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Odpowiedzialna postawa, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Pełna dyspozycyjność w ciągu tygodnia pracy

  Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zatrudnienie w renomowanym środowisku specjalistów z branży medycznej;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji (CV) w terminie do 16 sierpnia 2019 r.  z dopiskiem nr ref w tytule emaila: RS/AHP/2019 na adres: praca@ahop.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany o swoich prawach, regulamin dostępny jest na stronie http://www.ahop.pl/pl/rodo

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Aplikujesz na ogłoszenie: Recepcjonistka/sekretarka

Zwiń

5.03.2019
Samodzielna Księgowa
Katowice

Stanowisko: Samodzielna Księgowa

Nr ref.: SK/12/2019

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym wpływających dokumentów księgowych oraz wprowadzanie ich do systemu;
  • Bieżące księgowanie dokumentów, min. dekretowanie i księgowanie faktur dotyczących kosztów spółki, raportów kasowych, zaliczek, podróży służbowych, not obciążeniowych kontrahentów;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (przede wszystkim VAT, CIT);
  • Sporządzanie sprawozdawczości dla GUS;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i ich kontrola zgodnie z zasadami rachunkowości i podatkowymi;
  • Bieżąca kontrola zmian przepisów podatkowych i bilansowych (Ustawa o VAT, CIT, UoR);
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – ekonomiczne, finansowe;
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości – na samodzielnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, bilansowych (VAT, CIT, UoR);
  • Mile widziane doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, Cash-flow);
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
  • Mile widziana znajomość programu księgowego: Comarch Optima;
  • Cechy i predyspozycje: dobra komunikacja interpersonalna, dobra organizacja pracy, dokładność, wytrwałość, umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania ustalonych terminów, umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, odpowiedzialność i ponadprzeciętne zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

 Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie,

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji (CV) w terminie do 20 marca 2019 r.  z dopiskiem nr ref w tytule emaila: SK/12/2019 na adres: praca@ahop.pl

Pobierz plik

Aplikujesz na ogłoszenie: Samodzielna Księgowa

Zwiń

5.03.2019
Referent ds. księgowości
Katowice

Stanowisko: Referent ds. księgowości

Referent ds. Księgowości

Nr ref.: RK/11/2019

Obowiązki:

  • Prowadzenie ewidencji dokumentów magazynowych i handlowych;
  • Dekretacja i księgowanie faktur kosztowych i wyciągów bankowych;
  • Uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami;
  • Pomoc w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca;
  • Księgowanie wyciągów bankowych (krajowych i walutowych);

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe – kierunki ścisłe (finanse, ekonomia);
  • 1 rok doświadczenia w pracy w dziale księgowości;
  • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej;
  • Cechy i predyspozycje: dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania ustalonych terminów, samodzielność, odpowiedzialność
    i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, chęć nauki oraz dobra komunikacja interpersonalna.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji (CV) w terminie do 20 marca 2019 r.  z dopiskiem nr ref w tytule emaila: RK/11/2019 na adres: praca@ahop.pl

Aplikujesz na ogłoszenie: Referent ds. księgowości

Zwiń

Jeżeli nie znajdą Państwo oferty pracy odpowiadającej Państwa kwalifikacjom, prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: praca@ahop.pl.

Korespondencja e-mailowa przesłana przez Kandydata powinna zawierać:

  • tytuł wiadomości wskazujący na:
    • stanowisko lub dział firmy,
    • miasto, w którym Kandydat chciałby podjąć pracę;
  • CV z aktualnym zdjęciem;
  • list motywacyjny;
  • klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej, oraz przyszłych procesów rekrutacji. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo na stronie internetowej klinikiserca.pl"